IndieGames

INDIE HRY #16 2021

Jaké nové indie hry nám přinese 16. týden, tedy týden v rozmezí 19. – 25. dubna 2021? Na výběr máme z cyberpunkové adventury, netradiční budovatelské strategie nebo temné hororovky.

Don’t Forget Me

Vývojář: The Moon Pirates
Vydavatel: The Moon Pirates
Datum: 20. dubna 2021
Shop: Steam, GOG

Don’t Forget Me je cyberpunková adventura s logickými prvky. Po ztrátě paměti si otevíráte kliniku a při pátrání v cizích myslích budete objevovat vzpomínky nejen svých pacientů, ale také vlastní.

Buildings Have Feelings Too!

Vývojář: Blackstaff Games
Vydavatel: Merge Games, Maple Whispering Limited
Datum: 22. dubna 2021
Shop: Steam

Budovatelsko logická hra, kde rozšiřujete své město. Ale pozor! Tady mohou budovy chodit, mluvit a samozřejmě mají své touhy a city. Musíte prosperovat, jinak riskujete, že budou navždy zbourány. A to nemůžete dopustit.

The ER: Patient Typhon

Vývojář: Professional Villains
Vydavatel: Professional Villains
Datum: 21. dubna 2021
Shop: Steam

V této hororovce se probouzíte v malé chladné cele na podivné pohotovosti. Ta ukrývá mnoho temných záhad. Třeba proč pacienti umírají na záhadné nemoci a proč nemáte ruce?

CRASH: Autodrive

Vývojář: Studio Nightcap
Vydavatel: Studio Nightcap
Datum: 20. dubna 2021
Shop: Steam

Když samořiditelné auto udělá fatální chybu a zabije cyklistu, pustí se introvertní studentka Emily do pátrání. Při prozkoumávání stop a rozhovorech s ostatními zjišťuje, že každý měl motiv k vraždě. Dokonce i auto.

Regrowth

Vývojář: Portgate Studios
Vydavatel: Portgate Studios
Datum: 19. dubna 2021
Shop: Steam

A na závěr další logická hra. Tentokrát za pomoci zvířat a pěstování rostlin musíte uchránit ostrov před potopením. Klíčovou roli tu hraje voda a čas je váš nepřítel.