IndieGames

Indie hry #6 2021

Je tu konec týdne a s ním i další přehled nově vydaných indie her. Máte rádi nemrtvé? Tak možná sáhnete po Osteoblasts. Trochu akce si užijete ve hře Potentia. A vše můžete zakončit uklidňující, dopravně strategickou hrou Mini Countries.

Potentia

Vývojář: Wily Pumpkin
Vydavatel: Wily Pumpkin
Datum: 11. února 2021
Shop: Steam

Potentia je akční střílečka z pohledu třetí osoby situovaná do post apokalyptického světa. V roli přeživšího Viktora procházíte zničený svět a snažíte se zjistit, co se stalo.

Osteoblasts

Vývojář: Moonana
Vydavatel: Moonana
Datum: 12. února 2021
Shop: Steam

V Osteoblastech si zahrajete za kostru, kterou vzkřísí tajemná kočičí čarodějnice. Při cestě za pomstou projdete řadu dungeonů a do hrobů navrátíte celou škálu nepřátel.

Mini Countries

Vývojář: Yheeky Games
Vydavatel: Yheeky Games
Datum: 12. února 2021
Shop: Steam

Mini Countries je strategická, logická hra. Zde přepravujete zdroje z bodu A do bodu B. K tomu všemu mají vaše města větší a větší požadavky. Klacky pod nohy vám hází měnící se počasí.

Lost in Dungeon

Vývojář: SN Studio
Vydavatel: GOCORE
Dostupnost: 12. února 2021
Shop: Steam

Inspirace hrami jako Enter the Gungeon nebo The Binding of Isaac se u této novinky nezapře. Podobně jako ve zmiňovaných hrách procházíte náhodně generovanými místnostmi a likvidujete nepřátele.

Half Past Fate: Romantic Distancing

Vývojář: Serenity Forge
Vydavatel: Way Down Deep
Dostupnost: 14. února 2021
Shop: Steam

Half Past Fate: Romantic Distancing je samostatné dobrodružství založené na Half Past Fate, které vyšlo v loňském roce. Musíte hledat tu pravou lásku, ale tentokrát vám brání lockdown a sociální odloučení.