IndieGames

Indie hry #9 2021

Se začátkem března se k nám dostaly novinky od dvou nejznámějších nezávislých vydavatelů her: Maquette od Annapurna Interactive a Loop Hero od Devolver Digital. Kromě toho se podíváme i na příběhové rpg nebo procvičíme logiku.

Mail Mole

Vývojář: Talpa Games, Undercoders
Vydavatel: Undercoders
Datum: 4. března 2021
Shop: Steam

Mail Mole je 3D plošinovka, ve které ovládáte doručovacího krtka Moltyho. Ten pomocí skákání, kopání a řešení hádanek musí zachránit zemi Carrotland před katastrofou. Hra je taková single player variace na Fall Guys.

Teamfight Manager

Vývojář: Team Samoyed
Vydavatel: Team Samoyed
Datum: 1. března 2021
Shop: Steam

Teamfight Manager je simulační hra, kde se jako trenér staráte o svůj e-sport tým. Do svých řad musíte naverbovat schopné hráče a namaxovat jejich preferované hrdiny. Tady zaplesá srdce každého milovníka MOBA her.

Loop Hero

Vývojář: Four Quarters
Vydavatel: Devolver Digital
Datum: 4. března 2021
Shop: Steam, Epic Games

Zlý Lich uvrhl svět do nekonečné smyčky, kterou musíte procházet se svým hrdinou. Podél této smyčky si pomocí karet sami umisťujete nepřátele, budovy a terén a tím se stává každé dobrodružství jedinečným.

Maquette

Vývojář: Graceful Decay
Vydavatel: Annapurna Interactive
Dostupnost: 2. března 2021
Shop: Steam

Maquette je rekurzivní logická hra z pohledu první osoby, která vás zavede do světa, kde každá budova, rostlina a objekt jsou zároveň malá i obrovská.

The Life and Suffering of Sir Brante

Vývojář: Sever
Vydavatel: 101XP
Dostupnost: 4. března 2021
Shop: Steam, Epic Games

Život a utrpení sira Branteho je příběhově založené RPG, které ožívá na stránkách deníku hlavního hrdiny. V nemilosrdném světě, kde je potlačena jakákoli forma nesouhlasu, sledujete osud muže, který se odvážil napadnout stávající řád.